REWIN REWIN REWIN REWIN REWIN
  home o nás kontakty slovníky WinGED ovladač WinKlav objednávka ceník ON-LINE slovníky  
O nás

Společnost REWIN, s.r.o. je předním českým výrobcem multioborových překladových slovníků a nástroje pro širší využití klávesnice počítače.

Překladové slovníky WinGED patří mezi nejrozsáhlejší a současně i nejrozšířenější na českém trhu. Navazují na úspěšné slovníky GED, které byly vyvíjeny od roku 1992. V současné době si lze vybrat z osmi oboustranných slovníků vždy v kombinaci s češtinou: anglický, německý, ruský, francouzský, španělský, italský, polský a rumunský nebo jejich zvýhodněnými komplety.

Slovníkových databází WinGED využíval od uvedení této služby portál Atlas.cz a Seznam.cz či nejznámější překladatelská agentura Skřivánek, s.r.o.

V roce 2006 byla zahájena spolupráce s českou společností Sunnysoft, s.r.o., která se specializuje na vývoj mobilních řešení a software. Výsledkem této spolupráce je kapesní slovník Sunnysoft Dictionary pro angličtinu a němčinu.

Univerzální ovladač klávesnice WinKlav je unikátním produktem svého druhu. Byl vyvinut na základě požadavku překladatelů a široké počítačové veřejnosti v roce 1998 a slouží k uživatelskému předefinování kláves na klávesnici počítače. Jeho výhod bylo užito i ve slovnících WinGED, ve kterých má uživatel možnost přiřazení uživatelem definovaných klávesnic k jednotlivým jazykům. Široké možnosti ovladače klávesnice WinKlav byly také využity např. společností LINDE TECHNOPLYN a.s. k vyřešení problému v ekonomickém systému, a to k předefinování klávesy "+" na numerické klávesnici či jiným zákazníkem k zápisu přízvučných ukrajinských znaků.

Slovníky WinGED i ovladač klávesnice WinKlav používá řada významných zákazníků.

Kontakty

  REWIN, s.r.o.
  Högerova 805
  252 64 Velké Přílepy


  Dotazy zasílejte:
  » na obchod@rewin.cz
  » nebo formulářem pište

  http://www.rewin.cz

© 2019 REWIN, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.